Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Petromis sterowniki

Firma Petromis od 1993 roku zajmuje się serwisem, remontami i unowocześnianiem stacji paliw.
Prowadzi usługi i współpracę w zakresie :

 

  • Napraw i remontów wszelkiego typu urządzeń i podzespołów pracujących na stacji paliw, u klienta na stacji lub w naszym warsztacie.
  • Konserwacji i utrzymania w ruchu stacji paliw.
  • Unowocześniania i przeróbek dystrybutorów paliw pod systemy sterowania (samoobsługa, podłączenia do kas i komputerów).
  • Sprzedaży i montażu systemów sterująco-rozliczeniowo-fiskalnych na stacje paliw (sterowniki dystrybutorów, przystosowanie dystrybutorów, podłączenia do systemów komputerowych, kas i drukarek fiskalnych różnych typów). Systemy sterowania mogą współpracować z różnymi typami dystrybutorów: z liczydłami mechanicznymi ( np. ADAST, HOC ), elektronicznymi ( np. ADAST, LOGITRON, HOC, TS ) lub jednocześnie z obydwoma rodzajami.

Sterowniki: 

  • Sterownik dystrybutorów PS2006 przeznaczony na małe stacje paliw posiada własny wyświetlacz i klawiaturę, może współpracować z dystrybutorami różnych typów ( ADAST,HOC,TS ) z licznikami mechanicznymi i elektronicznymi (przy zastosowaniu modułu dopasowującego).
  • Sterownik pozwala na kontrolę pracy i sterowanie dystrybutorami, podgląd stanu wszystkich dystrybutorów (praca, zablokowany, odblokowany).
  • Po wybraniu numeru dystrybutora na klawiaturze otrzymujemy pełny odczyt wybranego dystrybutora (ilość wydawanego paliwa, jego wartość, możliwość zablokowania i odblokowania dystrybutora). 

  • Sterownik może współpracować za pomocą złącza RS232C (lub pętli prądowej) z komputerem, kasą lub bezpośrednio z drukarką fiskalną. 

  • Standardowo sterownik wyposażony jest w protokół komunikacji UTAX 3000 lub protokół współpracy z drukarką fiskalną (DF300, DF301, DF302, FP600), możliwa jest także współpraca z każdym innym urządzeniem, za pomocą dowolnego protokołu transmisji. 

  • Sterownik może także pracować automatycznie, czyli bez obsługiwania go przez pracowników stacji, w tym przypadku po odłożeniu pistoletu przez klienta sterownik automatycznie wysyła dane o transakcji do komputera lub kasy (przy współpracy bezpośrednio z drukarką fiskalną automatycznie drukuje paragon), a następnie odblokowuje dany dystrybutor dla następnego klienta. 

 

Sterownik dystrybutorów PS3000M,PS3010E jest przeznaczony do współpracy z komputerowym systemem sprzedaży ( Mc-Comp, IPC, TRANSKOM, UPOS, BMJ ).

Sterownik steruje pracą dystrybutorów ( HOC, ADAST, LOGITRON, TS ), a dane dotyczące ich aktualnego stanu na bieżąco są przesyłane do komputera, na którego ekranie mamy podgląd wszystkich dystrybutorów.

Przy zastosowaniu sieci komputerowej możliwa jest obsługa dystrybutorów z wielu Stanowisk kasowych.

Po wybraniu numeru dystrybutora na klawiaturze otrzymujemy na ekranie monitora pełny odczyt wybranego dystrybutora (ilość wydawanego paliwa, jego cenę i wartość, możliwość zablokowania i odblokowania dystrybutora).

Po zatankowaniu mamy możliwość automatycznego drukowania paragonu lub dodania innych artykułów i zakończenia transakcji.

System podłączony do drukarki fiskalnej umożliwia pełną kontrole pracy dystrybutorów i obsługę sprzedaży detalicznej ( fiskalnej ) paliw i wszystkich artykułów na stacji.

Ilość opcji i możliwości systemu zależą od użytego oprogramowania.

Sterownik posiada możliwość sterowania wieżą cen na stacji paliw.

Może współpracować z systemami do pomiaru zbiorników np. PETROVEND, odczytywać i przekazywać informacje o poziomach paliw w zbiornikach, a także wykonywać autokalibrację tabel pomiarowych.

 

KONTAKT

30-145 KRAKÓW ul. Hamernia 5

telefon / fax ( 012 ) 636-00-37

telefon kom. 0602 36-28-28