Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konsola Sterownika

Program do obsługi sterowników rodziny PS firmy Peromis.
(nazwa robocza MANITOU )

Powstał jako alternatywa dla stacji paliw, na których pracują systemy kasowe firm niezależnych, a które to systemy z różnych względów nie mogą być dostosowane do współpracy z automatyką sterującą dystrybutorami, pylonami cenowymi czy też automatyką pomiarową zbiorników paliwa. Prostota obsługi oraz wersje dla dos (16bit) oraz win (32bit) dają możliwość natychmiastowej obsługi stacji z poziomu sterowania automatyką, bez dodatkowych szkoleń czy poniesienia dodatkowych nakładów przez zarząd stacji. Program jest dołączany "na życzenie" do sterownika zakupowanego w firmie Petromis jak i przez jej lokalnych przedstawicieli oraz serwisy instalujące.

 

Podstawowe możliwości sterowania:

  1. Blokowanie oraz odblokowanie pojedyńczego lub wszystkich dystrybutorów
  2. Praca w trybie automatycznego uwalniania dystrybutora po zatankowaniu, łącznie z ustaleniem czasu opóźnienia między tankowaniem a uwolnieniem.
  3. Odczyt liczników ( totali ) dystrybutorów oraz ich rejestracja
  4. Przesyłanie ( programowanie ) cen na dystrybutorach oraz elektronicznych pylonach cenowych
  5. Programowanie dystrybutorów co do wartości paliwa jaką mogą wydać
  6. Praca w trybie automatycznego powrotu do stanu zablokowania po wydaniu paliwa ( NOC )

 

Dodatkowo :

  1. Podstawowe zestawienia z wykonanych transakcji oraz odczytów.
  2. System monitoringu zbiorników zarówno od strony dostaw jak i parametrów warunków panujących w zbiorniku ( poziomy paliwa, wody, temperatura .. )
  3. możliwość implementacji programu do współpracy z innymi systemami.

             

Więcej w tej kategorii: « PetroSolo